top of page

Aktualności

flaga.jpg
Nauka dla dzieci z Ukrainy

Nasza szkoła zaprasza do nauki w systemie bezpłatnym wszystkie dzieci, które wyjechały ze swojej ojczystej Ukrainy przed wojną, a chcą kontynuować  grę na instrumencie w Polsce.

logo9.jpg
278219140_1311359922685006_6796361470027

Nabór na rok 2022/2023

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do naszej szkoły.

Jeśli chcesz nauczyć się grać na instrumencie lub śpiewać nasza szkoła to miejsce idealne na rozwijanie swoich pasji! Zapisy obowiązują do końca września tego roku, ale im szybciej nastąpi zgłoszenie, tym łatwiej będzie dopasować grafik naszych zajęć do planów szkolnych. 

Zgłoszeń można dokonać telefonicznie, mailowo lub przez kontakt na stronie www.

Zapraszamy:)

Sukcesy uczniów

Nasz uczeń z klasy 3 cyklu sześcioletniego zdobył 1 miejsce w XXIV Konkursie Solfeżowym organizowanym w szkole muzycznej w

Gdańsku - Wrzeszczu! Gratulujemy serdecznie 100 % poprawnych odpowiedzi, które uzyskał Mikołaj. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Klaudii Kosiorowskiej, która przygotowała ucznia!

zosia_edited.jpg

Zofia Draheim, która uczy się grać na puzonie dopiero od tego roku szkolnego, zdobyła wyróżnienie w konkursie "Muzyk I Klasa" organizowanym przez SSM I st. w Dywitach!!!!! Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy oraz Panu Marcinowi Dzięcielewskiemu, który przygotował Zosię jak również naszemu akompaniatorowi - Panu Krzysztofowi Nowakowskiemu.

zuzia 2.jpg

Zuzanna Kujawa - jedna z naszych pierwszych uczennic, która obecnie kontynuuje swoją naukę w Royal Conservatoire of Scotland.

bottom of page