top of page

Aktualności

logo9.jpg

Nabór na rok 2024/2025

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do naszej szkoły.

Jeśli chcesz nauczyć się grać na instrumencie lub śpiewać nasza szkoła to miejsce idealne na rozwijanie swoich pasji! Zapisy obowiązują do końca września tego roku, ale im szybciej nastąpi zgłoszenie, tym łatwiej będzie dopasować grafik naszych zajęć do planów szkolnych. 

Zgłoszeń można dokonać telefonicznie, mailowo lub przez kontakt na stronie www.

Zapraszamy:)

Sukcesy uczniów

na stronę.jpg

W instrumentach dętych siła ! Nasza ekipa przywiozła komplet wyróżnień z Konkursu Instrumentów Dętych w Kwidzynie. Gratulujemy puzonistom Tymonowi Marianowskiemu, Miłoszowi Dzięcielewskiemu oraz puzonistce Zosi Draheim zdobycia wyróżnień w grupie pierwszej i saksofoniście Franciszkowi Kędzierskiemu zdobycia wyróżnienia w grupie drugiej.

20230519_183924.jpg

Hanna Piotrkowska laureatką I miejsca w konkursie SONIDOS LATIONOS dla uczniów szkół muzycznych I stopnia! Gratulujemy uczennicy i nauczycielowi - Panu Bartoszowi Kropidłowskiemu -  tego zaszczytnego wyróżnienia !

Gitarzystka Hanna Piotrkowska kolejny raz zdobywa najwyższe podium w konkursie gitarowym - tym razem Kartuzy i XV Konkurs Młodego Gitarzysty! Gratulujemy uczennicy i Panu Bartoszowi Kropidłowskiemu za  wspaniałe przygotowanie!

1 (2).jpg
278219140_1311359922685006_6796361470027

Mikołaj Kulas z klasy 3 cyklu sześcioletniego zdobył 1 miejsce w XXIV Konkursie Solfeżowym organizowanym w szkole muzycznej w

Gdańsku - Wrzeszczu! Gratulujemy serdecznie 100 % poprawnych odpowiedzi, które uzyskał Mikołaj. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Klaudii Kosiorowskiej, która przygotowała ucznia!

zuzia 2.jpg

Zuzanna Kujawa - jedna z naszych pierwszych uczennic, która obecnie kontynuuje swoją naukę w Royal Conservatoire of Scotland.

bottom of page